Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

В Слов янському районі привітали людей поважного віку

Переглядів: 147

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Привітати зі святом та сказати слова вдячності долучилися і голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк та голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков. Головою районною ради ветеранів Галиною Терещенко було відзначено керівників та секретарів первинних ветеранських осередків району, а для запрошених гостей свята лунали пісні від солістів та вокальних колективів, танцювальні номери, вірші.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. З цієї нагоди наприкінці заходу для запрошених було організовано чаювання, де гості свята мали змогу обмінятися враженнями та спогадами.« повернутися до списку новин