Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Відбулася комісія по розгляду звернень громадян

Переглядів: 265

28 вересня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян. Членами комісії були розглянуті наступні питання:

- про підсумки проведення Дня контролю результатів розгляду звернень громадян в Мирненській сільській раді;

- аналіз стану розгляду звернень громадян за серпень 2018 року;

- звіт Черкаського селищного голови про роботу із зверненнями громадян.

Протягом серпня 2018 року до Слов’янської райдержадміністрації надійшло 38 письмових звернень, що на 55 менше (на 144,7%), ніж за аналогічний період 2017 року. Усних звернень протягом серпня 2018 року не надходило.

Через Урядову гарячу лінію отримано 31 звернення, 4 - через Донецьку облдержадміністрацію, 3 - безпосередньо від громадян.

У серпні 2018 року надійшло 2 колективних звернення з питань неякісного електропостачання в с. Адамівка та земельних відносин. Повторних звернень не надходило.

Слід зазначити, що кількість звернень, які надійшли через Урядову гарячу лінію в серпні 2018 року, зменшилась на 41 звернення у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року та складає 132,2%.

По Телефону довіри повідомлень протягом серпня 2018 року не надходило.

За результатами розгляду звернень 15 – вирішено позитивно, на 23 – надано роз’яснення.

Керівництвом райдержадміністрації проведено 5 особистих та 2 виїзних (в Маяківській та Мирненській сільських радах) прийоми громадян, 1 телефонний зв'язок з населенням Слов'янського району «Пряма лінія».« повернутися до списку новин