A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Доброю визнано роботу Долинської сільської ради

Дата: 18.02.2019 11:39
Кількість переглядів: 173

18.02.2019 року відбулось засідання робочої групи по контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Долинської сільської  ради.

Відмінною визнано роботу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, взаємодії з правоохоронними органами та забезпечення громадського правопорядку.

Доброю визнано роботу виконкому Долинської сільської ради  з питань в галузі економіки та фінансів, роботи навчальних закладів запобігання бездоглядності неповнолітніх,  архітектури та містобудування, земельних відносин, соціального захисту населення, та у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а також медичного обслуговування, працевлаштування незайнятого населення, спорту , зверненя     громадян цивільного захисту населення, а також роботи адміністративної комісії, житлово-комунального господарства.

Роботу виконкому сільської ради з питань звернення громадян визнано задовільною.

Під час підведення підсумків,  робоча група вирішила:

- роботу виконкому Долинської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади оцінити, як «добре».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора