A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Увага! Тренінг!

Дата: 12.07.2018 11:37
Кількість переглядів: 268

Запрошуємо активну молодь Донецької області на тренінг по розвитку підприємницької діяльності, після проходження яких буде можливість отримати грант на самозайнятість. Проект націлений на розвиток підприємницького потенціалу уразливої молоді, забезпечення розширення доступу до можливостей освіти і професійної підготовки для подальшого працевлаштування.

Взяти участь у тренінгах, які пройдуть у Краматорську, Бахмуті, Слов’янську, Лимані запрошується молодь 18-29 років, переважно з числа ВПО.

Навчання пройде в двох напрямах:

  • тренінги по трансверсальних навичках, програма яких влючатиме техніку продажів, уміння вести переговори, а також навички роботи в Excel (реєстрація за посиланням http://ru.surveymonkey.com/r/ZYWFZ5L).
  • Тренінги по підприємницькій діяльності з подальшим написанням бізнес-проекті, 20 з яких на основі конкурсу буде виданий грошовий грант для початку власного бізнесу.

Проект реалізує міжнародна гуманітарна організація «Save the Children in Ukraine» в Україні в рамках проекту «Кращі навички для кращого майбутнього» спільно з партнерською організацією БФ «Слов’янське Серце». Детальну інформацію про тренінги і можливість отримати грант можна дізнатися за телефонами +38 096 834 16 19, +38 095 654 52 79.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора