A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проект «Покращення продовольчої безпеки у східній Україні»

Дата: 08.11.2018 11:27
Кількість переглядів: 248

Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні в рамках програми «Продовольча безпека та життєзабезпечення» реалізує проект «Покращення продовольчої безпеки у східній Україні» - надання грошової гуманітарної допомоги на продукти харчування для внутрішньо переміщеного населення. Проект реалізується за фінансової підтримки Офісу американської агенції з міжнародного розвитку USAID з надання продовольства заради миру.
Отримати допомогу на продукти харчування у зимовий період можуть внутрішньо переміщені особи, які постійно проживають у Слов’янському районі.
Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно зареєструватися. Для реєстрації потрібно надати наступні документи:
Оригінал паспорту кожного члена родини, свідоцтво про народження для кожної дитини;
Ідентифікаційний код;
Довідка переміщеної особи для кожного члена переміщеної родини;
Документ, що підтверджує групу уразливості: довідка про інвалідність, довідка про серйозне хронічне захворювання (ВІЛ, онкологія, діабет), довідка, що засвідчує наявність лише одного з батьків у родині, довідка про склад сім’ї, в якій виховується двоє та більше дітей, довідка, що підтверджує втрату роботи;
Довідка, що засвідчує доходи кожного працездатного члена родини (за півроку);
Акт про пошкодження житла.
Шановні жителі Слов’янського району! Додаткову інформацію щодо адреси та графіку реєстрації, а також умов участі у програмі можна отримати за телефоном «гарячої» лінії Норвезької ради у справах біженців 0800302007 або за електронною адресою - ua.info@nrc.no.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора