A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Програма особистісного та професійного розвитку «Державотворець»

Дата: 23.04.2019 11:27
Кількість переглядів: 128

З метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізуватимуть програму особистісного та професійного розвитку «Державотворець».

         Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді  (віком від 18 до 25 років) з процесами державотворення, діяльності органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень.

         Програма триватиме з 29 травня по 7 червня 2019 року та складатиметься з трьох основних складових: освітньої, формаційної та практичної, під час якої відбудеться ознайомчі візити до органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, приватних компаній та громадських об’єднань.

         Для участі в програмі необхідно до 01 травня 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://сutt.ly/8wGol2.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора