A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Новий рік без пожеж!!! Рятувальники вітають громадян з наступаючим новим роком з побажанням провести свята без пригод!!!

Дата: 20.12.2018 11:26
Кількість переглядів: 168

 

Струнка, пишна, пахуча новорічна ялинка – справжня окраса Новорічних свят.

Чи можна уявити Новий рік без ялинки? Новорічна ялинка, жива чи синтетична, велика чи маленька - це головний і невід’ємний атрибут Новорічних свят, що приносить у дім радість і надію

Зважаючи на те, що, зазвичай, під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, слід дотримуватись певних правил безпеки.

Щоб ялинка приносила тільки радість, установлювати її треба подалі від опалювальних систем, електроприладів і джерел відкритого вогню – камінів, газових плит). При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, які мають сертифікат відповідності.

Розмістити лісову красуню необхідно на стійкій основі: підставці, в посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше 50 см від систем опалення, аудіо-, відеотехніки.

Гірлянди варто купувати сертифіковані в Україні і закріплювати їх на ялинкі рівномірно і надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі.

Під'єднуючи гірлянди, необхідно обов'язково перевіряти справність електричного проводу, та цілісність його ізоляції. Підключення до мережі повинно виконуватися тільки за допомогою штепсельних з'єднань. Забороняється прикрашати ялинку паперовими та іншими легкозаймистими іграшками, ватою, марлею. І звичайно ж, не можна для прикраси використовувати свічки.

Якщо ж ви помітили ознаки пожежі - не панікуйте. Спочатку подивіться, що горить. Якщо це гірлянда - негайно вимкніть її з розетки. Якщо ялинка вже запалала - беріть хутко ковдру, рядно, намочіть їх у воді та накрийте ялинку, після чого залийте її водою. Пам’ятайте номер виклику пожежних – «101».

 

 

Провідний інспектор відділу запобігання НС

Слов’янського районного управління ДСНС України

у Донецькій області

 

Альона Сокур

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора