A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки

Дата: 16.05.2019 10:56
Кількість переглядів: 109

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної  ділянки площею 0,9235га, кадастровий номер 1424282400:07:000:0428, приватної власності сільськогосподарського призначення на території Хрестищенської сільської ради Слов’янського району Донецької області за межами населених пунктів призначається для розміщення (будівництва та експлуатації) агросадиби»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект «Детальний план території земельної  ділянки площею 0,9235га, кадастровий номер 1424282400:07:000:0428, приватної власності сільськогосподарського призначення на території Хрестищенської сільської ради Слов’янського району Донецької області за межами населених пунктів призначається для розміщення (будівництва та експлуатації) агросадиби».

Відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» даний детальний план території затверджується Слов’янською районною державною адміністрацією Донецької області.

З проектом детального плану території (текстові та графічні матеріали у т. ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблений у складі проекту детального плану та одночасно є Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, Слов’янський район, Донецька область, 84138, тел. (06262)631535, код ЄДРПОУ 04342039, та на офіційному сайті Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області: (www.slovyanska.rda.org.ua) з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 21.05.2019 о 14.00 в Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, Слов’янський район, Донецька область.

Письмові пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення до відділу з  питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області за адресою: вул. Василівська, б.45, м. Слов’янськ, Донецька область, 84100 (каб. №107) та Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, Слов’янський район, Донецька область, 84138. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

Потреба в необхідності проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території відсутня.

Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області Драган Олексій Ігорович тел. (06262)34043.

 

ПРОЕКТ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора