A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування

Дата: 18.06.2018 10:51
Кількість переглядів: 198

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності». На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

            Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

            Слов'янськ – 02 липня 2018 року,

            Краматорськ – 26 липня 2018 року.

            Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП

http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook   facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом – 15 у кожному місті проекту.

            Реєстрація на участь у семінарах обов'язкова за посиланням:

http://bit/ly/2IDOklX.

            Просимо інформацію щодо можливості прийняти участь у семінарах довести до суб'єктів малого підприємництва, насамперед тих, хто планує приймати участь у конкурсних відборах проектів за програмою «Український донецький куркуль».

            Крім того, суб'єкти підприємництва мають змогу долучитися до постійно діючого проекту «4 ROUND» - гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується через попередній запит на консультацію за посиланням http://bit/ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах  e-mail, мобільного зв'язку, Skipe, Viber. Час однієї усної консультації – 20 хвилин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора