A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Запрошуємо взяти участь у міжнародній культурно-освітнії поїздці до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану

Дата: 10.07.2018 10:51
Кількість переглядів: 211

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до Серця» на 2016-2021 роки, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, а також ознайомлення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-15 жовтня 2018 року, заплановано проведення міжнародної культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники органів державної влади, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачається за рахунок учасників поїздки.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 10 вересня 2018 року до Всеукраїнської ГО «Серце до Серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефоном: (044) 501-01-15.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора