A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Про участь у конкурсі соціальних проектів активних громадян Словянського району

Дата: 19.02.2019 10:39
Кількість переглядів: 232

Завдяки співпраці з програмою «Active Citizens» від British Council  та підтримці від Слов’янської районної ради, Слов’янський район Донецької області долучився до програми з фінансування та реалізації ідей, направлених на розвиток міста.

У конкурсі соціальних проектів можуть брати участь жителі Слов’янського району від 18 років, які мають ідею щодо розвитку своїх громад, міст, населених пунктів та покращення привабливості району. Ідеї приймаються виключно по Слов’янському району, але не включаючи місто Слов’янськ.

 Всі проекти мають бути некомерційними та реалізовані до 31 липня 2019 року.

Пріоритетні напрямки проектів: «громадський простір», «культурні», «екологічні», «спортивні», «молодіжні», «інклюзивні рішення», «ІТ проекти».

Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг Британської ради, під час якого майстер-фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації. Тренінг відбудеться 26-27 лютого 2019 року. 28 лютого 2019 року учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсної комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію – 5 хвилин. Подати власний проект для участі у конкурсі можна до 21 лютого 2019 року за допомогою онлайн-заявки, яка знаходиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfklOIgZXPFKYAstx2HFkznyQVCfnnroq4aTocuG4-h46KfNQ/viewform.

Додаткова інформацію про участь у конкурсі міститься за посиланням https://pitching.in.ua/slavraion/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора