Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Починається програма проведення тренінгів для діючих підприємців

Переглядів: 113

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії починає програму проведення тренінгів для діючих підприємців та людей, які планують в майбутньому відкрити свою справу (всі райони підконтрольної уряду території Луганської області та Слов'янський, Бахмутський, Костянтинівський, Лиманський, Олександрівський, Добропільський райони Донецької області ).
Дані тренінги присвячені маркетингу і керуванню фінансами, і їх метою є надання знань для підвищення ефективності і прибутковості своєї справи.
 
Зважаючи на це, просимо Вашого сприяння у поширенні інформації про початок реєстрації для участі в тренінгах з маркетингу та управління фінансами через міські та районні центри зайнятості Луганської області.
 
Вся інформація про цю програму, а також посилання, адреси та телефон нашої гарячої лінії викладені в документі, який додається до цього листа.
 
На будь-які питання, пов'язані з даною програмою, ми із задоволенням відповімо за телефонами (в тому числі і про розклад тренінгів, яке буде складено в залежності від активності бажаючих взяти участь в навчанні):
1. +38 050 468 45 56, +38 067 828 58 52 - Анна Решетова, провідний спеціаліст програми;
2. +38 050 468 45 78, +38 067 82 858 78 - Глазунова Світлана, асистент програми.
 
 
Заздалегідь дякуємо за співпрацю.
 
З повагою,
 
Відділ продовольчої безпеки і життєзабезпечення
Норвезька рада у справах біженців« повернутися до списку новин