A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Голова району зустрівся з мешканцями Райгородоцької селищної ради

Дата: 27.06.2019 10:37
Кількість переглядів: 150

25 червня 2019 року в рамках проведення Дня відкритого листа в с. Райгородок проведено діалог керівництва району з мешканцями селищної ради. На захід було запрошено керівників відділів, структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій та установ району.

Дільничним офіцером Слов’янського ВП ГУ НП в Донецькій області, старшим лейтенантом поліції Олександром Павлюком було зазначено, що протягом року дільничним офіцером поліції розглянуто всього близько 300 звернень громадян. З початку року складено 114 адміністративних протоколів, а саме з: виготовлення та зберігання самогону та апаратів для його виготовлення, насильства у сім'ї, дрібне хуліганство, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях.

З метою припинення злочинів та профілактики серед населення на території обслуговування регулярно проводяться сходи громадян, а також комплексні профілактичні відпрацювання підоблікового контингенту та осіб, які схильні до скоєння злочинів та адміністративних правопорушень.

Начальником відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Світланою Слищенко було проінформовано присутніх, що з початку поточного року до Слов'янської райдержадміністрації від жителів

Райгородоцької селищної ради надійшло 23 звернення, з них: 14 отримано через Урядову гарячу лінію, 2- на особистому, 4- на виїзному та 2 - на спільному прийомах голови райдержадміністрації, 1 - особисто від автора. Найбільше питань, які порушувались у зверненнях стосувались соціального захисту - це питання субсидії (призначення субсидії, перерахунок розміру субсидії, виплата монетизованої субсидії), надання гуманітарної допомоги, надання матеріальної допомоги, здійснення виплати пільги на оплату ЖКП, призначення соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї та як одинокій матері, отримання статусу учасника бойових дій в зоні АТО та інші.

За інформацією Райгородоцького селищного голови Олександра Галицького робота виконавчого комітету Райгородоцької селищної ради у 2018 році була направлена на реалізацію та вирішення соціально-економічних питань. 11а території селищної ради функціонує 1 загальноосвітня школа І - III ступенів, в якій в 2018 році навчалось 330 учнів, працювало 39 педагогічних працівники. Для задоволення культурних та духовних потреб населення на території Райгородоцької селищної ради функціонує 2 клубний заклади, 3 бібліотеки і філія музичної школи.

На території Райгородоцької селищної ради роздрібну торгівлю здійснюють: 19 суб'єктів підприємницької діяльності ( 17 торгових точок продовольчих товарів, 3 точки промислових товарів, 3 'точки змішаної торгівлі). З 2003 року працює комунальне підприємство „Комунальник”, яке займається наданням послуг по вивозу твердих побутових відходів, водопостачанню, водовідведенню та обслуговуванню житлових будинків, які є комунальною власністю селищної ради. Проводиться робота по укладенню договорів на обслуговування всіх водокористувачів з КП “Комунальник”. Здійснюється контроль за якістю надання населенню житлово-комунальних послуг та недопущенням включення до тарифів на комунальні послуги необґрунтованих витрат.

Проводяться перевірки дотримання перевізником Правил надання послуг пасажирам автомобільним транспортом.

В 2018 році проведено реєстрацію актових записів: про смерть - 83, про народження -21, про шлюб - 30


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора