A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Голова райдержадміністрації зустрівся з представниками національної меншини району

Дата: 22.05.2019 10:20
Кількість переглядів: 140

21 травня 2019 року в форматі круглого столу відбулася зустріч голови Слов’янської райдержадміністрації Євгена Данилюка з представниками общини мусульман,  а саме турків-месхетинців, що проживають на території району.

Зустрічі такого формату вже стали традиційними та проводяться з метою виявлення проблем, що виникають у зазначеної категорії населення. Переважна кількість турків-месхетинців проживає на території Хрестищенської сільської ради  та Райгородоцької селищної ради. В ході спілкування представниками даної національності було зазначено про необхідність виділення додаткової ділянки для поховання померлих мусульман,  а також можливості виділення ділянки для будівництва мечеті.

Присутні на засіданні керівники відділів райдержадміністрацій та організацій надали роз’яснення стосовно зазначеного питання та обговорили необхідні кроки для його вирішення.

Права меншин є невід’ємною частиною міжнародного права, прав людини та накладають правові зобов’язання на кожного члена міжнародної спільноти. Захист та сприяння дотриманню прав людини, в тому числі прав меншин, допомагає державі зміцнювати згуртованість своїх суспільств, водночас поважаючи різноманітність, і, таким чином, можуть вважатися передумовою для тривалого миру, безпеки та стабільності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора