A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Шановні мешканці сіл Маяківської сільської ради та представники інститутів громадського суспільства !

Дата: 02.05.2019 09:59
Кількість переглядів: 131

Слов’янська районна державна адміністрація запрошує до публічного громадського обговорення проекту рішення Слов’янської районної ради «Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу «Сидорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Слов’янської районної ради Донецької області».

Обговорення проводяться відповідно до п. 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проект рішення розміщено на  сайті Слов’янської районної ради slavrairada.gov.ua.

Дія прийнятого рішення поширюється на мешканців Маяківської сільської ради.

У разі прийняття даного рішення з метою забезпечення доступу до повної загальної освіти мешканців села Сидорове, буде організований підвіз дітей до Маяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області.  

Публічне обговорення відбудеться 30 травня 2019 року о 14.00 за адресою: Слов’янський район, с.Сидорове, вул. Садова, 3, приміщення Сидорівської ЗОШ І-ІІ ст.

З метою одержання пропозицій та зауважень запрошуємо зацікавлених представників громадськості до публічного громадського обговорення.

Пропозиції до Проекту рішення просимо надсилати до 29 травня 2019 року на електронну адресу  відділу освіти Слов’янської райдержадміністрації  02142721@ mail.gov.ua або за адресою: м.Слов’янськ, вул. Науки, 2, 4 поверх.

Відповідальна особа: АНТИПЕНКО Наталія Вікторівна, контактний телефон (095) 5218701.

Результатами обговорення даного питання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Слов’янської райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора