A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки при розроблені детального плану території земельної ділянки державної власності

Дата: 14.02.2019 09:59
Кількість переглядів: 173

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки при розроблені детального плану території земельної ділянки державної власності з кадастровим номером 1424282400:04:000:0076, площею 4,1250 га, на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод), під олійно -екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель

 

 1. Замовник

Замовником проекту містобудівної документації є Слов’янська  районна державна адміністрація (вул. Василівська,  б.45,  м. Слов’янськ,  Донецька область,  84100  тел. (06262)3-41-34, факс 2-48-37 E–mail: 00148@dn.gov.ua,  код ЄДРПОУ 05420563)

 

 1. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування

 

Передбачено розроблення детального плану території земельної ділянки державної власності з кадастровим номером 1424282400:04:000:0076, площею 4,1250 га, на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод), під олійно - екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель.

Основні цілі розроблення детального плану території:

- уточнення планувальної структури і функціонального призначення території земельної ділянки, параметрів її забудови;

- встановлення ліній регулювання забудови;

- визначення планувальних обмежень використання території згідно ДБН та санітарно – гігієнічними нормами;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- визначення напрямів інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, організації транспортного та пішохідного руху.

Наявні документи з державного планування - Схема планування території Донецької області, затверджена рішенням Донецької обласної ради від 09.06.2011 №6/4-087.

 

 1. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

 

Детальним планом території передбачена реконструкція нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод) на земельній ділянці загальною площею 4,1250га (кадастровий номер 1424282400:04:000:0076), яка знаходиться у довгостроковому користуванні підприємства, під олійно – екстракційний завод з будівництвом допоміжних нежитлових будівель.

За основними техніко – економічними показниками, а саме вихід готової продукції 220 тон олії на добу, провадження планованої діяльності не підлягає оцінки впливу на довкілля у порядку, визначеному Законом України «Про оцінку впливу на довкілля».

Відповідно до ДБН В.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні та будівництві підприємств, будинків і споруд» проектований об’єкт містобудування входить до переліку видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку (п. 18 «Виробництво харчових продуктів» Додатку Е ДБН В.2.2-1-2003). Необхідно розроблення розділу ОВНС у складі проектної документації на реконструкцію об’єкта містобудування.

 

 1. Ймовірні наслідки

 

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення:

 

 • вплив на стан повітря при здійснені планованої діяльності;
 • забруднення атмосферного повітря автотранспортом.

 

б) для територій з природоохоронним статусом – відсутні.

 

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

 

 1. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

 

Не передбачаються.

 

 1. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

 

Не передбачаються.

 

 1. Заходи, які передбачаються розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

 

 • встановлення джерел забруднення атмосферного повітря, для яких необхідно зменшення викидів за містобудівними умовами;
 • встановлення санітарно – захисної зони підприємства;
 • визначення рівня озеленення в межах території детального плану;
 • визначення місця розміщення локальних очисних споруд та їх характеристики.

 

 1. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку виконується розділом «Охорона навколишнього природного середовища» у складі детального плану території в обсязі, визначеному ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та ДСТУ – Н Б.1.1-10:2010 «Настанова з виконання розділів «Охорона навколишнього природного середовища» у складі містобудівної документації», Методичними рекомендаціями із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджених наказом Міністерства екології і природних ресурсів України від 10.08.2018 №296.

 

 1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

 

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки при розроблені детального плану території земельної ділянки державної власності з кадастровим номером 1424282400:04:000:0076, площею 4,1250 га, на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод), під олійно - екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель подаються протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з дня оприлюднення до Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою: вул. Василівська,  б.45,  м. Слов’янськ,  Донецька область,  84100  тел. (06262)3-41-34, факс 2-48-37 E–mail: 00148@dn.gov.ua,  код ЄДРПОУ 05420563« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора