A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Керівництво району вручило ключі від вісьмох квартир

Дата: 20.12.2018 09:54
Кількість переглядів: 559

 

Вже традиційним стало в Слов’янському районі наприкінці року дарувати квартири мешканцям. Цього року з нагоди відзначення свята Дня Святого Миколая керівництвом району разом з головами сільських та селищних рад було урочисто вручено ключі від квартир, які були придбані для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа. Голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк, голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков відвідали Райгородоцьку селищну раду, Хрестищенську, Маяківську та Долинську сільські ради, де зустрілися з майбутніми власниками квартир.

Райгородоцької селищною радою було придбано двокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа - 47,4 кв. м, зроблено ремонт, придатна для проживання.

Хрестищенська сільська рада придбала 3 квартири, а саме:

Придбано двокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа складає 44,5 кв.м. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Придбано однокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа складає 29,0 кв.м. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Придбано однокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа складає 29,4. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Маяківська сільська рада придбала 3 квартири, а саме:

Придбано двокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа складає 39,4 кв.м.. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Придбано однокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Придбано двокімнатну квартиру в м. Миколаївка. Загальна площа складає 44,0 кв.м.. Зроблено ремонт, квартира придатна для проживання.

Долинська сільська рада придбала трикімнатну квартиру в
смт. Донецьке. Загальна площа - 69,2 зроблено ремонт, придатна для проживання.

Даний захід було реалізовано згідно Районної програми забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з їх числа на 2018-2020 та співфінансування з обласного, районного та місцевого бюджетів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора