A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Про участь у програмі створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні

Дата: 04.02.2019 09:49
Кількість переглядів: 223

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягнення довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Головна ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу. Учасники програми: суб'єкти малого та середнього бізнесу.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць
для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2 000 до 10 000 доларів США.

Умови отримання гранту:

  • Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.
  • Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.
  • Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу
    не менше 50% від суми гранту.
  • Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов'язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Подати заявку можна за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/sme.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Додаткова інформація про участь у програмі міститься за посиланням: http://lap.drc.ngo/title/sme?fbclid=IwAR1Tik4iN6kc0FOFDLjTfVZIwxpFTHvQhLWSCiDWaGPJcfhhW5Kka3TTbDk.

Телефони для довідок: 093 073 53 73 Ольга (північні райони Донецької області), 095 701 88 51 Олег (південні райони Донецької області).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора