A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

МНС інформує

Дата: 15.02.2019 09:48
Кількість переглядів: 131

На території м. Слов’янська та Слов’янського району з початку року виникло 19 пожеж, на яких  загинули 2 людини. Переважна більшість пожеж виникли у житловому секторі через нехтування населенням основних правил пожежної безпеки.

За для забезпечення безпеки населення рятувальники спланували проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів та навчання серед населення, кінцевим результатом яких має стати підвищення рівня освіченості громадян у сфері особистої безпеки.

Тому, з метою попередження виникнення пожеж, зменшення кількості травмованих і загиблих та мінімізації збитків від пожеж рятувальники здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання житлових секторів м. Слов’янська та Слов’янського району. 

Під час заходів рятувальники  обговорювали із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці міста отримували пам’ятні листівки, де були висвітлені основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання, улаштуванні пічного опалення. Мешканців району проінформували про основні правила пожежної безпеки, також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, неправильну експлуатацію електронагрівальних приладів, дитячі пустощі з вогнем. 

 

Провідний інспектор відділу запобігання НС

Слов’янського районного управління ДСНС України

у Донецькій області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора