A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Дата: 26.04.2019 09:47
Кількість переглядів: 127

26 квітня  2019 року відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, за участі головного спеціаліста Головного управління Пенсійного фонду України Донецької області Іосифа Багішвілі. Засідання провів начальник управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації, заступник голови робочої групи Артем Жариков.

На порядку денному розглянуті такі питання :

1. Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, запобігання порушенням законодавства про працю та нарахування заробітної плати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру. 

2. Про результати обстеження суб’єктів господарювання, розташованих на території Андріївської сільської ради, щодо дотримання законодавства про працю та легалізації трудових відносин.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості в Слов’янському районі та попередження порушень трудового законодавства на засідання запрошено 9 підприємців та керівників 5 підприємств, обраних з числа ризикоорієнтованих сфер економічної діяльності, в яких є невідповідність між чисельністю працівників та характером діяльності.   

На засіданні було наголошено, що робоча група в подальшому буде працюватиме з роботодавцями, які виплачують заробітну плату на рівні або нижче мінімального розміру заробітної плати. Запрошених суб’єктів господарювання попереджено про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, проінформовано про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах». Рекомендовано привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного законодавства.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора