A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності

Дата: 26.04.2019 09:46
Кількість переглядів: 115

26 квітня об 11-00 в будівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, яке очолив начальник управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації, заступник голови комісії Артем Жариков. У засіданні взяли участь представник ГУ ПФУ у Донецькій області, начальник Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, представники Словянського міськрайонного ВДВС, НСПП, управління статистики, Центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ.

На порядоку денному були розглянуті такі питання:

1. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Слов’янському району.

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій на ДП «Агрофірма «Шахтар» ім. О.Ф.Засядька».

3. Про перебування на примусовому виконанні виконавчого провадження відносно боржника ДП «Агрофірма «Шахтар» ім. О.Ф.Засядька».

4. Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» (код ЄДРПОУ 00476625)».

З питання про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску по боржникам Слов’янського району на засідання було запрошено 8 підприємців району, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування.

Начальник Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС Ігор Колодій зауважив, що Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ не передбачено. Заборгованість не підлягає списанню. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені з єдиного внеску не застосовується.   

В ході засідання членами комісії було проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» та виконання графіку її погашення. З цього питання були прийняті рішення, спрямовані на посилення взаємодії райдержадміністрації та правоохоронних і контролюючих органів  щодо погашення заборгованості перед працівниками комбінату.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора