A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (Сlovek v tisni) з 2015 року здійснює підтримку малого бізнесу в Донецькій област

Дата: 08.11.2018 09:44
Кількість переглядів: 218

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (Сlovek v tisni) з 2015 року здійснює підтримку малого бізнесу в Донецькій області. Одним з видів наданої допомоги є надання діючим суб'єктам підприємництва грошової допомоги (далі по тексту - "Грант").

   МЕТА ПРОЕКТУ З НАДАННЯ ГРАНТІВ

   Надання грошової допомоги підприємствам і підприємцям з метою економічний розвиток цього бізнесу, а саме: збільшення обсягів виробництва, збільшення частки продажів, виходу на нові ринки, збільшення чистого доходу і створення нових робочих місць і т.д.

   ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

   Участь в проекті можуть взяти підприємства і підприємці, чий бізнес здійснюється в одному з районів Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар'їнський, Покровський, Слов'янський, Ясинуватський райони, а також міста: Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мірноград, Новогродівка, Покровск, Селидове, Слов'янськ, Торецькому.

   УМОВИ ПРОЕКТУ
 
   Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших бізнес-планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

   • життєздатність ідеї з розвитку бізнесу;

   • наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців;

   • можливість додаткового інвестування в свій бізнес не менше 30% від суми гранту.

   МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ

   Максимальний розмір гранту становить 75 000 гривен, який залежить від обґрунтованої потреби в коштах.

   ВЛАСНИЙ ВНЕСОК

   Не менш 30% від суми гранту.

   ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ ГРАНТУ

   Грант може бути використаний на придбання обладнання, меблів, оплата франшизи, сировини і товарів (не більше 10% від суми гранту) і т.д.

   ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

   1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку за посиланням. Поля для відповідей на питання мають обмеження, однак ми не обмежуємо вас в обсягах наданої нам інформації: будь-які додаткові матеріали, включаючи фотографії та документи, ви можете направити нам на електронну адресу: livelihoods.ua@peopleinneed.cz Обов'язково вказуйте в темі листа своє прізвище і ініціали, щоб ваші матеріали були правильно розподілені. Обсяг одного листа не повинен перевищувати 6 Мб.

   2. На першому етапі конкурсна комісія розгляне вашу заявку протягом 30 календарних днів з моменту її надходження.

   3. Якщо ваша заявка пройшла перший етап вам буде запропоновано надати бізнес-план і розрахунки передбачуваних витрат і доходів встановленого зразка. Якщо ваш бізнес-план досить обгрунтований, наші співробітники зроблять візит за місцем вашого поточного і передбачуваного бізнесу.

   4. Терміни обробки бізнес-плану і виїзного візиту складають 30 днів з моменту надання бізнес-плану.

   5. У разі позитивного рішення з вами буде підписаний договір про надання гранту, що закріплює вашу відповідальність за використання гранту.

6. Грошові кошти будуть надані на банківський рахунок підприємця.

   Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скриньку livelihoods.ua@peopleinneed.cz Також ви можете використовувати цю адресу для відправки нам будь-яких ваших матеріалів або повідомлень.

   Увага! Співробітники «Людина в біді» ніколи не вимагають оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимоги співробітниками «Людина в біді» винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

   Надання грантів для розвитку бізнесу фінансується за підтримки британського народу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора