A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

«Український донецький куркуль»

Дата: 13.09.2018 09:44
Кількість переглядів: 231

        Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), оголошено конкурсний відбір проектів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.

         Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації www.dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес».

         Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького, 6 каб.412 .

            Проведення конкурсного відбору заплановано на  10 жовтня 2018 року.

         З метою підвищення якості бізнес-матеріалів, що подаються суб'єктами малого підприємництва району до департаменту економіки облдержадміністрації для участі їх в конкурсних відборах по фінансуванню проектів, у Слов'янському міському центрі зайнятості створено центр розвитку підприємництва.

         У цьому консалтинговому центрі щосереди з 10.00 до 12.00 відбувається  навчання з питань бізнес-планування.

         Також можна завантажити та прослухати відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu. За допомогою навчального відеоуроку можна скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї.

         Щочетверга  проводиться  відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль».

         Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

         Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора