A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

ОДПІ Інформує

Дата: 18.12.2018 09:44
Кількість переглядів: 216

Підсумки роботи Слов’янсько-Лиманського управління

Головного управління ДФС у Донецькій області

за січень-листопад 2018 року

 

За одинадцять місяців 2018 року Слов’янсько-Лиманським управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 1562,2млн.грн. Зокрема, протягом січня-листопада 2018 року підприємства сплатили до загального фонду Державного бюджету 626,7млн. грн. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок на додану вартість, якого сплачено 229,9 млн. грн., податок на доходи фiзичних осiб – 226,1 млн.грн, військовий збір – 54,1 млн.грн. та ін.

Платники за січень-листопад поточного року перерахували до місцевих бюджетів 935,5млн. грн. податків, зборів, платежів. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 667,4 млн.грн., плата за землю 87,6 млн. грн., єдиний податок 87,2 млн.грн.

 

У січні-листопаді 2018 року Слов’янсько-Лиманським управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області надано понад 27 тисяч адміністративних послуг

 

Одним із завдань Слов’янсько-Лиманського управління Головного управління ДФС у Донецькій області є здійснення сервісного обслуговування платників податків.

За 11 місяців поточного року Слов’янсько-Лиманським управлінням надано 27136 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними є:

- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника - 11326 послуг, також звертаються з метою отримати відмітку в паспорті громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 115 послуг;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1375 послуг;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків –7968 послуг;

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку - 1311 послуг;

- реєстрація платників єдиного податку – 1132 послуги;

- надання витягів з реєстру єдиного податку – 1790 послуг.

 

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників знаходяться за адресами: м.Слов’янськ, пл. Соборна , 3 та м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.

 

 

Про реквізити бюджетних рахунків

 

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує.

ДФС України на головній сторінці офіційного веб-порталу за посиланням http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/360362.html повідомила наступне.

У зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України   (далі – Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів відкрито на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Таким чином, починаючи з 02.07.2018, змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та митних платежів.

Платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та митних платежів необхідно зазначати реквізити нових бюджетних рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

В той же час, згідно з інформацією Казначейства окремими платниками продовжують сплачуватися податки і збори, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС, на старі бюджетні рахунки, які були відкриті на балансі обласних апаратів Казначейства (з МФО, відмінним від МФО 899998). Такі кошти не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно звернути увагу на правильність заповнення реквізитів нових бюджетних рахунків у розрахункових документах на сплату податків і зборів.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях і м. Києві.

 

Переваги офіційного працевлаштування

 

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення у майбутньому залежить, насамперед, від свідомої громадської позиції самих працюючих. Перш ніж погодитись на пропозицію одержувати заробітну плату «у конверті», варто замислитися над перевагами офіційного працевлаштування.

Так, після офіційного укладення трудового договору працівник відповідно до вимог Кодекса законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями (далі – КЗпП) користується такими правами:

? на гарантований розмір заробітної плати, у тому числі на доплати, надбавки й заохочувальні виплати;

? на відпустку (основну, додаткову та без збереження заробітної плати, відпустку у звя’зку з вагітністю та пологами);

? на скорочений робочий час, на вихідні і св’яткові дні;

? на оплату лікарняного, на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці;

? на допомогу у зв’язку з безробіттям;

? на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань;

? на зарахування стажу роботи.

 

Офіційне укладення трудового договору захищає найманого працівника у разі, якщо роботодавець затримує виплату заробітної плати, відмовляється оплатити виконану роботу, не додержується інших своїх зобов’язань. У таких випадках трудові спори між найманим працівником і роботодавцем розглядаються у судовому порядку.

Нагадуємо, що за кожного неоформленого працівника, якого допустили до роботи без укладення трудового договору та повідомлення органів ДФС юридичні та фізичні особи – підприємці несуть відповідальність у вигляді штрафних санкцій, а саме: відповідно до ст. 265 КЗпП – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої законом на момент виявлення порушення (у 2018 році – 111 690 грн).

Також застосовується адміністративна відповідальність до керівника, а саме: відповідно до частини 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами та доповненнями – від 500 до 1 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (у 2018 році – від 8500 до 17 000 грн).

Отже, тільки офіційне оформленння трудових відносин є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.

 

 

Слов’янсько-Лиманське управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора