Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Переглядів: 124

Детального плану території ділянки Західна 2-3 Андріївського родовища розташованого на території Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об'єктів виробничої потужності.

Мета, склад, та зміст детальних планів території. визначення функціонального призначення земельних ділянок, планувальних обмежень, отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки.  

Основні техніко-економічні показники.  Площа території проектування – 302,66 га.

Відомості про замовника детального плану території та підстави розроблення. Слов`янська районна державна адміністрація. Розпорядження голови Слов`янської райдержадміністрації від 15.03.2018 № 102.

Інформація про місце і строки ознайомлення: ознайомлення з проектом ДПТ з 09.08.2018 по 10.09.2018  у приміщені Андріївської сільської ради Слов`янського району за адресою Україна, Донецька обл., с. Андріївка, вул. Миру,7б.

Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій. 

Сільський голова Діхтенко М. Я.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій. Пропозиції до проекту приймаються в строк з 09.08.2018 по 10.09.2018. Порядок подання пропозицій у відповідності до діючого законодавства.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів. Матеріали містобудівної документації знаходяться за адресою Україна, Донецька обл., с. Андріївка, вул. Миру,7б.

Д Е Т А Л Ь Н И Й  П Л А Н  Т Е Р И Т О Р І Ї

ГП 1

ГП 2

ГП 3« повернутися до списку новин