A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

ОДПІ Інформує

Дата: 20.08.2018 09:22
Кількість переглядів: 228

У січні-липні 2018 року Центром обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надано понад 12 тисяч адміністративних послуг

 

Основним завданням Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області є здійснення сервісного обслуговування платників податків.

За 7 місяців 2018 року ЦОП Слов’янської ОДПІ надано 12371 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними є:

- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника - 5284 послуг, також звертаються з метою отримати відмітку в паспорті громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 63 послуги;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 629 послуг;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 3492 послуги;

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку - 475 послуг;

- реєстрація платників єдиного податку – 431 послуг;

- надання витягів з реєстру єдиного податку – 674 послуги.

 

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Слов’янськ, пл. Соборна , 3; Центр обслуговування платників Лиманського відділення Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.

 

 

Підсумки роботи Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

за січень-липень 2018 року

 

За сім місяців 2018 року Слов’янською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 933,1 млн.грн. Зокрема, протягом січня-липня 2018 року підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили до загального фонду Державного бюджету 366,6млн. грн. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок  на додану вартість, якого сплачено 126,9 млн.грн, податок на доходи фiзичних осiб – 139,9 млн. грн., військовий збір – 33,3 млн.грн. та ін.

Платники Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-липень 2018 року перерахували до місцевих бюджетів 566,5 млн. грн. податків, зборів, платежів. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 412,3 млн.грн., плата за землю 52,5 млн. грн., єдиний податок 49,9 млн.грн.

 

Слов’янська ОДПІ

 

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці збільшився на 20% та склав майже 3,7 млрд доларів

 

За результатами січня-липня 2018 року  зовнішньоторговельний обіг в зоні діяльності Донецької митниці ДФС порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 20% та склав 3 млрд 66 млн доларів. Імпортовано товарів на 776 млн дол., експортовано  -  на 2 млрд 290 млн доларів. Сальдо зовнішньоторговельного балансу залишається позитивним та становить 1 млрд 514 млн доларів.

З початку року в митниці здійснено оформлення зовнішньоторговельних операцій 614 осіб, що на 12% більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Крім того, протягом семи місяців поточного року Донецькою митницею ДФС оформлено майже 31,7 тис. митних декларацій, з них 99% – в електронному вигляді. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість оформлень збільшилась на 11%, або на 3,1 тис. митних декларацій. Кількість  експортних оформлень зберігається на рівні минулого року, натомість збільшення у імпортному напрямку складає 48%.

Вже два роки в митниці  при електронному декларуванні товарів застосовується принцип «єдиного вікна». Загалом за вказаний період в Донецькій митниці ДФС оформлено більше 25,8 тис. митних декларацій із застосуванням цього принципу. За статистичними даними у липні цього року середній показник митних оформлень із застосуванням принципу «єдиного вікна» склав майже 85%. При цьому, при вивезенні товарів з митної території України застосування  суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності вказаного принципу складає 76%, при ввезенні товарів на митну територію України  він застосовується у 97% митних оформлень.

 

Компенсація підприємств Донеччини за забруднення довкілля

складає майже півмільярда гривень

 

Для Донецького регіону екологічний податок по праву можна вважати оздоровчим податком. А кошти на оздоровлення довкілля завжди доречні, адже через функціонування великої кількості заводів, шахт та фабрик за рівнем забруднення регіон займає одну з лідируючих позицій серед областей України.

За рахунок екологічного податку суттєво поповнюються бюджети місцевих громад для фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області.   Підприємства Донецької області за січень-липень 2018 року на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 496,5 млн грн екологічного податку. Згідно з розподілом коштів із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло 273,1 млн грн, до державного бюджету – 223,4 млн гривень. Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за сім місяців поточного року по Донецькій області становить понад 70,9 млн гривень.

Платниками екологічного податку на Донеччині зареєстровано  1518 суб’єктів господарювання - юридичних осіб.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу. До них, зокрема, відносяться суб'єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стационарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти, розміщують відходи тощо. 

Частина збору екологічного податку є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. 

Нагадуємо, що суми екологічного податку обчислюються за податковий (звітний) квартал. Останній день сплати екологічного податку за ІI квартал 2018 року – 17 серпня 2018 року.

 

Донеччина: понад 4,2 мільйона громадян зареєстровано

в Державному реєстрі

 

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що за даними Державної фіскальної служби України станом на 01.08.2018 року у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) зареєстровано 4 207 530 громадян Донецької області, що є найбільшим показником по Україні.

Протягом січня-липня 2018 року органами фіскальної служби Донецької області у Державному реєстрі прийнято до обліку 17487 громадян, що на 21% більше відповідного періоду 2017 року.

Протягом семи місяців поточного року до Державного реєстру внесені дані про 408 іноземних громадян, що на 4% більше відповідного періоду 2017 року.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків громадяни України подають документи до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а ті, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання або не мають постійного місця проживання в Україні, - до будь-якого контролюючого органу.

У разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру (паспортні дані або місце проживання), платник зобов’язаний впродовж місяця повідомити про це територіальні органи ДФС для внесення відповідних змін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора