A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Дмитрівській сільській раді відбулася Інформаційна зустріч з мешканцями села

Дата: 20.03.2019 09:22
Кількість переглядів: 192

19 березня в приміщенні Дмитрівської сільської ради відбулася Інформаційна зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями ради. На зустрічі були присутні керівництво Слов’янської райдержадміністрації та районної ради, керівники відділів, структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, керівники організацій та установ, засоби масової інформації, мешканці.

Першим питанням порядку денного було заслухано інформацію начальника відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Світлани Слищенко про надходження звернень від мешканців Дмитрівської сільської ради до Слов’янської райдержадміністрації.

Так, при проведенні аналізу було з’ясовано, що від жителів Дмитрівської сільської ради до Слов’янської райдержадміністрації протягом 2018 року надійшло 23 звернення, з початку поточного року – 6 звернень.

24 звернення було направлено заявниками на Урядову гарячу лінію, 1 – безпосередньо від громадянина. На виїзному прийомі керівництвом райдержадміністрації прийнято 4 звернення.

Із зазначених 29 звернень більшість (18) стосувалась питань соціального захисту:

З питань медичного обслуговування надійшло 1 звернення. Надані роз’яснення.

Також, порушувались питання комунального господарства:

Також, мешканцями селища було заслухано звіт Дмитрівського сільського голови Наталі Мічківської про виконання власних повноважень та делегованих повноважень органів виконавчої влади. За інформацією сільського голови основна робота Дмитрівської сільської ради спрямована на стабільну роботу бюджетних закладів, покращення фінансової та господарської діяльності підприємств, благоустрою села та наповнення бюджету.

Головними підприємствами господарської діяльності та платниками податку на території сільської ради є ТОВ «Крамгросвіт», ТОВ КЗТС «Машинінг», ТОВ «Ваік», ДП Агрофірма «Шахтар», НКМЗ.

На території ради знаходиться  два бюджетні заклади – дитячий садок та будинок культури, також працює Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступеня. Для стабільної роботи в зимовий період Дмитрівська ЗОШ була забезпеченна вугіллями. Зроблений косметичний ремонт приміщення. 

В школі діти забезпечені гарячим харчуванням. Влітку  проводиться  оздоровлення дітей в оздоровчому таборі.

Культурне обслуговування на території ради здійснюють сільський будинок культури та бібліотека.

Сільською радою проведена робота по виготовленю проектно-кошторисної документації, виготовлено 11 проектів, з них реалізовано 5 проектів, що стосується в більшості реконструкції мереж зовнішнього освітлення.

Сільська рада постійно приймає участь у конкурсах міні-проектів, та у різноманітних Програмах розвитку, для  отримання коштів для реалізації проектів.

Під час зустрічі мешканці села мали змогу отримати розяснення з проблемних питань, що виникають на етриторії сільської ради. В більшості питання стосувалися транспортного сполучення, водопостачання, електропостачання, благоустрою прилеглих територій та земельних відносин. Присутні на зустрічі фахівці надали розяснення та відповіді по кожному питанню згідно компетенції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора