A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії

Дата: 04.06.2019 09:16
Кількість переглядів: 239

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне  свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх  мрій  і сподівань. Це свято вважається одним з найстаріших міжнародних свят. Мабуть, недаремно із всіх 365-ти днів в році для нього вибрали саме цей літній день. А ще це не тільки голосне й веселе святкування дітлахів, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного, справедливого і благополучного суспільства. В усіх регіонах України   пройшли  святкові  заходи.

Зі святом та з початком літніх канікул  дітей   привітали  і  бібліотеки-філії  КЗ «Слов’янська РЦБС», які  приєдналися до цього чудового свята і традиційно приготували для  своїх  юних  користувачів  цикл різноманітних  заходів «ЛАБІРИНТАМИ  ЩАСЛИВОГО  ДИТИНСТВА». В рамках циклу відбулися   цікаві  яскраві  книжкові  виставки, казкові  естафети  по сторінках  українських  казок, екскурсії  по  книжкових  полицях бібліотек, бібліо-паті, коментовані  голосні читання, свята  дитинства,  обговорення  книг, книжкові півжмурки, історичний диліжанс, літературні  вікторини  та  конкурси, літературне  лото, посвята в  читачі, години  загадок, екомандрівки, рухливі  веселі  ігри  на  свіжому  повітрі…  

Всі  присутні  отримали  незабутні  враження, позитивні  емоції, цікаві  інформації, задоволення…  та  солодощі…

Заходи, які  відбулися  в бібліотеках-філіях  району  до Міжнародного дня захисту дітей, дали  старт  проведенню  насичених  різноманітних  заходів  в  рамках  організації  літнього відпочинку дітей  під  гаслом «КАНІКУЛИ  В  БІБЛІОТЕКАХ  З  КНИГОЮ!».

Бібліотеки-філії КЗ «Слов’янська РЦБС» бажають дітям радісного та змістовного відпочинку  під  час  літніх  канікул  та  запрошують  приходити    мандрувати  цікавим світом книг впродовж канікул  в  бібліотеках  на  зустрічах  … «З  ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЮ - КНИГОЮ!».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора