A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Доброю визнано роботу виконкому Мирненської сільської ради

Дата: 24.04.2019 08:59
Кількість переглядів: 212

22.04.2019 року відбулось засідання робочої групи по контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

         Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Мирненської сільської  ради.

Відмінною визнано роботу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю та взаємодії з правоохоронними органами та забезпечення громадського правопорядку,.

Доброю визнано роботу виконкому Мирненської сільської ради з  питань в галузі освіти, економіки, роботи навчальних закладів запобігання бездоглядності неповнолітніх, архітектури та містобудування, земельних відносин, соціального захисту населення, працевлаштування незайнятого населення, ЦССС ДМ, культури та туризму, житлово-комунального господарства, в роботі державної реєстрації актів цивільного стану, цивільного захисту, з юридичних питань, медичного обслуговування.

Роботу виконкому сільської ради з фінансових питань,  молоді та спорту, звернень громадян, виконкому сільської ради  визнано задовільною.

Під час підведення підсумків,  робоча група вирішила:

- роботу виконкому Мирненської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади оцінити, як «добре».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора