A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбувся фінал районного етапу в рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України»

Дата: 21.02.2019 08:41
Кількість переглядів: 145

20 лютого 2019 року, в залі Слов’янського хіміко-механічного технікума, відбувся фінал районного етапу в рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» (ШВЛУ), серед дівчат 2002 року народження та молодше.

У фіналі взяли участь чотири команди: КЗ «Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Маяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У результаті напруженої гри перемогла команда Привільської ЗОШ. Друге місце посіла Команда Хрестищенської ЗОШ, Маяківська ЗОШ зайняла трете місце.

Всі переможці Чемпіонату отримали  грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації та медалі відповідного ступеню, окрім цього команда-переможець була нагороджена Кубком за зайняте перше місце.