A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 31.05.2019 08:32
Кількість переглядів: 222

30 травня  відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке очолив голова робочої групи Дмитро Сіваш. У засіданні прийняли участь представники управління ПФУ, Слов’янського міськрайонного ВДВС, центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ, начальник Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС.

 На порядку денному розглянуто питання про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та запобігання порушенням законодавства про працю.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості, недопущення суб’єктами господарювання порушень норм чинного трудового законодавства,  проведення превентивно - роз’яснювальної та профілактичної роботи на засідання робочої групи було запрошено фізичних осіб - підприємців Слов’янського району, які здійснюють діяльність у лісовому господарстві.  Підприємці попереджені про відповідальність за використання праці неоформлених працівників. З метою забезпечення підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників запрошеним рекомендовано привести трудові взаємовідносини у відповідність до чинного законодавства та не допускати використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

У підсумку членами робочої групи прийнято рішення надалі проводити інформаційно -  роз’яснювальну роботу серед роботодавців по дотриманню трудового законодавства, нарахування заробітної плати не нижче мінімального розміру, легалізації зайнятості населення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора