A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 31.05.2019 08:31
Кількість переглядів: 302

30 травня в будівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності за участю начальника Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, представників управління ПФУ, Слов’янського міськрайонного ВДВС, центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

Відповідно до порядку денного розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Слов’янському району.

Щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат»  доповідала секретар Комісії Євгенія Профатілова. За даними управління статистики станом на 1 травня 2019 заборгованість із заробітної плати по Слов’янському району мало одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» у сумі 1375,4 тис.грн. Заробітну плату не виплачено 97 штатним працівникам. Упродовж травня заборгованість скорочено на 246,7 тис.грн., залишок боргу становив 1128,7 тис.грн. Складений керівництвом графік погашення заборгованості на 2019 рік не виконується.

З другого питання заступник начальника фінансово-економічного відділу Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Світлана Золотарьова ознайомила присутніх з інформацією щодо стану заборгованості у Слов’янському районі зі сплати єдиного соціального внеску. Так, станом на 1 травня 527 суб’єктів господарювання мають заборгованість зі сплати ЄСВ на загальну суму 9994,6 тис.грн.; з них 491 ФОП на загальну суму 5816,0 тис.грн.       

З метою визначення перспективи погашення заборгованості з ЄСВ за пропозиціями управління Пенсійного фонду на засідання Комісії запрошено 12 фізичних осіб-підприємців. Членами Комісії було зауважено, що несплачена сума стає податковим боргом та відбувається нарахування 20% штрафної санкції, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 % суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Запрошені попереджені, що у разі проведення відповідних заходів фіскальною службою, державною виконавчою службою фізичним особам-боржникам може бути визначено обмеження у праві виїзду за межі України. Підприємцям рекомендовано в найкоротший термін забезпечити погашення заборгованості в повному обсязі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора