A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Роботу Андріївської селищної ради визнано оцінкою "добре"

Дата: 18.09.2018 08:31
Кількість переглядів: 166

17.09.2018 року  відбулось засідання робочої групи по контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Андріївської селищної  ради.
Оцінку відмінно визнано роботу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю а також взаємодії з правоохоронними органами та забезпечення громадського правопорядку .

Доброю визнано роботу виконкому Андріївської селищної ради з фізкультури та спорту, земельних відносин, у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а також  в галузі роботи зі зверненнями громадян та з питань працевлаштування незайнятого населення сільської ради, архітектури та містобудування, з питань цивільного захисту, соціального захисту населення , у справах дітей, запобігання бездоглядності неповнолітніх, медичного обслуговування, ЖКГ,культури. 
Роботу виконкому сільської ради в галузі економіки роботу у сфері діяльності по здійсненню за дотриманням забов’язань щодо платежів до селищного бюджету,та в роботі адміністративної комісії визнано задовільною.
Під час підведення підсумків,  робоча група вирішила:
- роботу виконкому Андріївської селищної ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади оцінити, як «добре».


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора