A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Новини

Проведено засідання комісії з земельних питань

16 вересня в приміщенні Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання комісії по вирішенню питань щодо оренди земель, що знаходяться за межами населених пунктів на території Слов’янського району, та інших питань, що пов’язані з земельними відносинами. Очолив засідання голова райдержадміністрації Андрій Терещенко.

13:07 18.09.2020

Що потрібно знати коли купуєш насіння

З метою попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва, а також зменшення обігу неякісного насіння відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області нагадує: згідно зі статтею 15 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.

10:16 18.09.2020

Інформація щодо фінансування соціальних виплат

Станом на  18.09.2020 року працівникам бюджетних установ Слов`янського району  нарахована  заробітна  плата за першу половину вересня 2020 року  в сумі 3824,9 тис. грн.,  виплачено 1685,0 тис.грн.

09:47 18.09.2020

До відома отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

 Управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації нагадує, що згідно з пп.5 п.14 Положення про призначення житлових субсидій, затвердженого ПКМУ від 21.10.1995 року №848 (в редакції ПКМУ від 14.08.2019 року №807) житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (крім заборгованості за послугу з постачання та розподілу природного газу, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням об’ємів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов, а також заборгованості, що виникла у зв’язку з тим, що управитель, об’єднання, виконавець комунальних послуг не уклали договору з АТ “Ощадбанк” (його установами) для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі).

08:38 17.09.2020

COVID-19 забрав життя лікарки на Донеччині

Коронавірусна хвороба забрала життя 64-річної лікарки зі Слов'янська у понеділок, 14 вересня. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

10:13 15.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора