A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ!

14 липня 2020 року о 11:00 планується проведення засідання Громадської ради при Слов'янській райдержадміністрації.

17:12 09.07.2020

Шахрайські дії під час карантину

Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти. Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

16:31 09.07.2020

Відбулось засідання Слов'янської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

9 липня відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням керівника району Андрія Терещенка.

14:11 09.07.2020

«Вода Донбасу»: що зроблено для забезпечення стабільного водопостачання на Донеччині

Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» має стратегічне значення як єдиний постачальник води в Донецькій області:  забезпечує послугами водопостачання та водовідведення 289 населених пунктів (близько 3,9 млн населення). 

13:25 09.07.2020

ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Вибухонебезпечні предмети - актуальна проблема для мешканців Слов’янська та Слов’янського району. Щодня піротехніки ДСНС вилучають та знешкоджують десятки боєприпасів. Громадяни не завжди знають, як діяти при виявленні даних предметів.

11:25 09.07.2020

Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  

11:09 09.07.2020

У Донецькій області розглядають можливі локації для розміщення Музею російсько-української війни

Пілотний проєкт «Музей російсько-української війни» може бути реалізований в одному з передмість міста Слов’янськ, де у 2014 році розгорнулись запеклі бої сил Антитерористичної операції проти незаконних збройних формувань. Про це під час громадських обговорень проєкту повідомила в.о. начальника управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна.

08:45 09.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора