Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Новини

Шановні громадяни!

Дата створення: 11:27 23.01.2020, Переглядів: 2

З настанням холодної пори року спостерігається тенденція до збільшення кількості пожеж. Основними причинами виникнення пожеж в зимовий період є «порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових нагрівальних приладів» та «несправність печей та димарів». З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує Вам про необхідність дотримання наступних правил:

«Ми – нація! Ми – на  своїй  землі! Ми – у  власній  державі!»

Дата створення: 09:22 23.01.2020, Переглядів: 8

22  січня   в  історії  нашої  країни  -  це  особливий  день  в  житті  рідної держави. Сто один  рік   тому, в  далекому 1919  році,  Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як свято – День Соборності   України.  Це свято нагадує нам, що Україна  не  розділена, що немає окремої  Східної  і  Західної  України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

День Соборності України – свято, яке символізує єдність  нашої Батьківщини

Дата створення: 16:22 22.01.2020, Переглядів: 16

Щороку  22 січня, в  день  проголошення Акту  воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, українці відзначають День Соборності України – свято, яке символізує єдність  нашої Батьківщини, незламність духу українців в  боротьбі  за свободу та незалежність, віру  в  світле майбутнє.

Заходи до Дня Соборності України в закладах культури Слов’янського району у 2020 році.

Дата створення: 14:16 22.01.2020, Переглядів: 13

Щорічно урочисто відзначають річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, День Соборності України.

Привітання з Днем Соборності України

Дата створення: 09:06 22.01.2020, Переглядів: 11

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди  свята українського народу –Дня Соборності України! Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

21 січня 2020 року  відбувся  урочистий  районний  захід, присвячений Дню Соборності України

Дата створення: 16:13 21.01.2020, Переглядів: 10

Щорічно, 22 січня,  у  річницю  проголошення  Акта  Злуки  Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День  Соборності, яке  ввійшло до національного календаря як велике  державне  свято.  В  цей день  український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22  січня 101 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки. Офіційно  ж  в  Україні  День  Соборності  відзначають  з 1999 року.

Щодо проведення опитування

Дата створення: 13:53 21.01.2020, Переглядів: 4

Міністерством освіти і науки України разом з міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та іновацій відповідно до потреб бізнесу.

Інформація щодо фінансування соціальних виплат

Дата створення: 11:16 21.01.2020, Переглядів: 3

Станом на  17.01.2020 року працівникам бюджетних установ Слов`янського району  нарахована заробітна  плата  за   першу половину січня  2020 року  в сумі  3343,2 тис.грн., виплачено 3313,4 тис.грн.

Про участь у конкурсі мініпроектів з просування гендерної рівності на сході України

Дата створення: 10:51 21.01.2020, Переглядів: 4

В межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» планується підтримка громадські ініціативи з просування гендерної рівності на сході  України. Програма мінігрантів буде доступна для найбільш активних учасниць та учасників тренінгів і шкіл, які зможуть реалізувати власні проекти і стати лідерами та лідерками в організаціях і громадах.

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ ПЕРШОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ НА ТЕМУ: «РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГІВ ГРОМАДЯН & БАНКРУТСТВО ПІДПРИЄМСТВ ПО-НОВОМУ 2020»!

Дата створення: 09:44 21.01.2020, Переглядів: 4

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.